Skip links

Hizmetlerimiz

Sürekli gelişen kadrosu ve mühendislik bakış açısıyla hizmet vermekteyiz.

MİMARİ PROJE TASARIM VE UYGULAMA

Başarılı binalar veya yapılar, bir kimliğe sahip olmalı ve bu kimliğini savunurken bile çevrelerinin ruhunu yakalamalıdır. HMT İnşaat olarak, bu ruhu yakalayan mimari yapıları müşterilerimizin vizyonunu yansıtacak ve markalarına değer katacak şekilde inşa ediyoruz. Müşterilerimize sürekli olarak yüksek bir mimarlık hizmeti sunuyoruz. Bu bağlamda kapsamlı mimari hizmetlerimiz, konsept ve şematik tasarım, tasarım geliştirme, uygulama projesi hazırlama, imalat ve nokta detayların çizilmesi, keşif, metraj hazırlama, ihale dosyası hazırlanması, mimari uygulama yapılması gibi hizmetleri içermektedir.

― Daha Fazla Bİlgi

MEKANİK TESİSAT PROJE VE MÜHENDİSLİK

Mekanik tesisat projelendirme, uygulama, danışmanlık ve kontrol hizmetlerini; yatırım ve işletme maliyetlerini optimum düzeyde tutarak, müşteri ihtiyaç ve konforunu en iyi şekilde sağlayacak, çevreye duyarlı uygulama çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimize ısıtma ve soğutma ,sıhhi tesisat, havalandırma, yangın tesisatı, havuz tesisatı ve diğer mekanik tesisat konularında , mekanik tesisat projelerinin hazırlanması , proje hesaplarını yapılması, keşif ve şartnamelerin oluşturulması, ihale dosyalarının hazırlanması ve anahtar teslim uygulama konularında hizmet sunmaktayız.

― Daha Fazla Bİlgi

PROJE YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK

Proje yönetim hizmetleri, tasarım aşamasından iş teslimine kadar geçen bir süreç olup, bu süreç içeresinde projenin tamamlanması gereken süre içeresinde, öngörülen bütçe aşılmadan ve belirlenen kaliteden taviz vermeden bitirilmesi için bütün aşamaların kontrol edilerek, uygulamaların projesine uygun olarak yapılması adına verilen hizmetleri kapsamaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz; teknik danışmanlık, malzeme ve sistem seçimi, onay süreci ve raporlama, saha ve imalat kontrollüğü, proje ve şantiye koordinasyon toplantıları, geçici kabul danışmanlığı, kesin kabul danışmanlığı vb. hizmetleri kapsamaktadır.

― Daha Fazla Bİlgi
123 thumbs up

İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON HİZMETLERİ

Müşterilerinin vizyonunu temsil eden iç mekanlara şık, modern ve rahat iç mimari tasarımlar sunmaktadır. İç mimari – dekorasyon tasarım ve uygulamaları hizmetlerimiz ile projenizin tasarım aşamasından uygulamasına kadar sizler ile bir arada çalışıyor, hedeflerinize ve gereksinimlerinize yaratıcı ve akılcı çözümler sunuyoruz.

― Daha Fazla Bilgi

Sayılarla Biz

125+

Tamamlanan proje

50+

Memnun müşteri

5+

Aktif proje

15+

Yıllık deneyim

Projeniz mi var?

Hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eposta

bilgi@ hmtinsaat.com.tr

Hemen Arayın

(0216) 580 98 17

Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.