Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Proje Yönetimi

HMT İNŞAAT, proje yönetiminin her safhasında profesyonel müşavirlik, teknik uzmanlık ve ilgili tüm birimlerin organizasyon hizmetlerini sağlar, projenin en başından itibaren gerçekçi bütçelerin belirlendiği ve ilgili tarafların temin ettiği bütün maliyet bilgilerinin takip edildiği dinamik bir maliyet ve kontrol yönetim programını müşterilerine sunar.Projelerin gelişimini, tasarımını, planlamasını, yapımını, işletmesini ve değerlendirmesini yönetiyor, son noktasına kadar projenin aktif kontrolünü gerçekleştiriyoruz. İnşaat projelerinin başarılı olarak uygulanması için, zamankalite ve maliyet yönetimi en kritik aktivitedir. Zaman, kalite ve maliyet üçgeninde sıfır hata payıyla çalışıyoruz.

Proje yönetimi,yatrımcının, proje geliştiricinin veya mülk sahbinin belirlediği hedefleri, projeleri do§rultusunda başarılı kılmak için sürekli değişen parametreleri de göz önünde bulundurarak gerçekleştirmesinde yardımcı olur.

Teknik Danışmanlık

Mimari, statik, mekanik ve elektrik disiplinlerde müşterinin talepleri doğrultusunda sahada imalatın önünü açacak yöntem, iş yapım sırası, teknik konularda tespit ve değerlendirmelerin yapılarak tüm bunların müşteriye raporlanması hizmetleridir.