Kurumsal

HMT İnşaat Taahhüt Mekanik Mimarlık Bilişim Tic. Ltd. Şti.

İnşaat, Mimari ve Mekanik alanında özel sektörde çalışmış deneyimli bir kadro tarafından 2007 yılında İstanbul’da faaliyetine başlamıştır.

Konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü mimari ve mühendislik konularını kendi bağlamı içerisinde ele alan ve o bağlam içerisinde yenilikçi, fonksiyonel, ekonomik, çevreye duyarlı tasarım ve mühendislik anlayışıyla yaklaşmayı ilke edinmiş, tüm taahhüt işlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmekte olan bir kurumdur.

Kuruluşundan bu yana, yerli ve yabancı birçok kuruma mimari tasarım, anahtar teslim dekorasyon uygulamaları, Mekanik proje ve uygulamaları ile danışmalık hizmetleri vermektedir. İnşaat, mimari ve makine mühendisliği disiplinlerine ait hizmetlerini tek çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana, Konut / Villa / Yalı, Ofis, Hastane/sağlık yapıları, mağaza, sosyal tesis, restoran, kafe, ticaret hizmet yapılarına ait proje ve uygulamaları üzerinde yoğunlaşmıştır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, HMT İnşaat Taahhüt Mekanik, Mimarlık, Dekorasyon olarak, Doğaya saygılı, yenilikçi, teknolojik gelişmelere uygun, kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışı ile müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde analiz edip, optimum maliyetli çözümleri kendilerine sunarak, müşteri isteklerini taahhüt ettiğimiz  zamanda, işin gerektirdiği teknolojik metotlara uygun, “insan sağlığı ve  iş güvenliği” ön planda tutularak, eksiksiz olarak gerçekleştirmek ilk önceliğimizdir.

Bu süreç içerisinde yaptığımız çalışmaları, Temel değerlerimizin yapı taşını oluşturan dürüstlük, karşılıklı güven ve kalitenin ön planda olduğu hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz.  Şirketimiz; dinamik, deneyimli ve profesyonel kadrosunun özverili çalışması ile mimarlık, dekorasyon, mekanik mühendislik ve inşaat sektöründeki konumunu ve sahip olduğu teknolojisini gün be gün daha ileriye taşımak, insan odaklı yaklaşımımız ile çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak inşaat sektöründe en kaliteli hizmeti sunarak, tüm paydaşları ile birlikte gün be gün büyümek ilkesini benimsemiştir.