My Towerland'de 4+1 Lüks Konut Uygulaması PROJE DETAYI EV TURU VİDEO PLATİN BİLİŞİM HAKKIMIZDA İLETİŞİM OFİS DEKORASYONU İMAR BARIŞI HAKKIMIZDA İLETİŞİM İMAR BARIŞI HİZMETLERİMİZ DENEYİMLİ EKİP HAKKIMIZDA İLETİŞİM YARATICI FİKİRLER İLE HAKKIMIZDA İLETİŞİM VİZYONUNUZU HAKKIMIZDA İLETİŞİM İNŞA EDİYORUZ HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HMT İnşaat Taahhüt Mekanik Mimarlık Bilişim Tic. Ltd. Şti.


İnşaat, Mimari ve Mekanik alanında özel sektörde çalışmış deneyimli bir kadro tarafından 2007 yılında İstanbul’da faaliyetine başlamıştır. HMT İnşaat, konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü mimari ve mühendislik konularını kendi bağlamı içerisinde ele alan ve o bağlam içerisinde yenilikçi, fonksiyonel, ekonomik, çevreye duyarlı tasarım ve mühendislik anlayışıyla yaklaşmayı ilke edinmiş, tüm taahhüt işlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmekte olan bir kurumdur. HMT İnşaat, kuruluşundan bu yana, yerli ve yabancı birçok kuruma mimari tasarım, anahtar teslim dekorasyon uygulamaları, Mekanik proje ve uygulamaları ile danışmalık hizmetleri vermektedir. İnşaat, mimari ve makine mühendisliği disiplinlerine ait hizmetlerini tek çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Mimari Proje - Tasarım ve Uygulama

Başarılı  binalar veya yapılar, bir kimliğe sahip olmalı ve bu kimliğini savunurken bile çevrelerinin ruhunu yakalamalıdır. HMT İnşaat olarak, bu ruhu yakalayan mimari yapıları müşterilerimizin vizyonunu yansıtacak ve markalarına değer katacak şekilde inşa ediyoruz. Müşterilerimize sürekli olarak yüksek bir mimarlık hizmeti sunuyoruz. Bu bağlamda kapsamlı mimari hizmetlerimiz, konsept ve şematik tasarım, tasarım geliştirme, uygulama projesi hazırlama, imalat ve nokta detayların çizilmesi, keşif, metraj hazırlama, ihale dosyası hazırlanması, mimari uygulama yapılması gibi hizmetleri içermektedir.

3D Mimari Modelleme ve BIM Hizmetleri

3D Mimari modelleme, mimari projelerimiz deki tasarım fikirlerimizi müşterilerimize aktarıp sunmak için en iyi yöntemlerden birisidir. HMT inşaat olarak, 3d modelleme iş sürecimize Yapı Bilgi Modellemesi (BIM= Building Information Modelling)  sistemini entegre ederek tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm süreç boyunca mimari proje üzerinde hakimiyet sağlamaktayız.

Mekanik Tesisat Proje ve Mühendislik

HMT İnşaat, mekanik tesisat projelendirme, uygulama, danışmanlık ve kontrol hizmetlerini; yatırım ve işletme maliyetlerini optimum düzeyde tutarak, müşteri ihtiyaç ve konforunu en iyi şekilde sağlayacak, çevreye duyarlı uygulama çözümlerini müşterilerine  sunmaktadır. Müşterilerimize ısıtma ve soğutma ,sıhhi tesisat, havalandırma, yangın tesisatı, havuz tesisatı ve diğer mekanik tesisat konularında , mekanik tesisat projelerinin hazırlanması , proje hesaplarını yapılması, keşif ve şartnamelerin oluşturulması, ihale dosyalarının hazırlanması ve anahtar teslim uygulama konularında  hizmet sunmaktayız.

İç Mimarlık ve Dekorasyon Hizmetleri

HMT İNŞAAT, müşterilerinin vizyonunu  temsil eden iç mekanlara şık, modern ve rahat iç mimari tasarımlar sunmaktadır. İç mimari – dekorasyon tasarım ve uygulamaları hizmetlerimiz ile projenizin tasarım aşamasından uygulamasına kadar sizler ile bir arada çalışıyor, hedeflerinize ve gereksinimlerinize yaratıcı ve akılcı çözümler sunuyoruz.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Proje yönetim hizmetleri, tasarım aşamasından iş teslimine kadar geçen bir süreç olup, bu süreç içeresinde projenin tamamlanması gereken süre içeresinde, öngörülen bütçe aşılmadan ve belirlenen kaliteden taviz vermeden  bitirilmesi için bütün aşamaların kontrol edilerek, uygulamaların projesine uygun olarak yapılması adına verilen hizmetleri kapsamaktadır.

Danışmanlık hizmetlerimiz; teknik danışmanlık, malzeme ve sistem seçimi, onay süreci ve raporlama, saha ve imalat kontrollüğü, proje ve şantiye koordinasyon toplantıları, geçici kabul danışmanlığı, kesin kabul danışmanlığı vb. hizmetleri kapsamaktadır.
 

Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri

Tecrübeli kadromuz ile plaza, endüstriyel tesis vb. firmalara periyodik bakım, onarım ve teknik servis hizmetleri  vermekteyiz.  Periyodik bakım ile;  yapılan kontroller sayesinde tesiste bulunan elektrik ve mekanik cihazlarda doğması muhtemel problemleri engellemek ,  cihazların ve tesisatın verimli çalışmasını sağlamak ve işletmelerin ilgili konularda bilgilendirilerek ekonomik çözümler ile maddi kazançlar sağlaması hedeflenmektedir.

İŞ SÜRECİMİZ

 • Tanışma & Buluşma
 • Fikir & Konsept
 • Tasarım & Hazırlık
 • İnşa & Teslim

Müşteri memnuniyeti en kısa şekliyle, müşterinin ihtiyacının giderilmesi ve isteğinin karşılanması sonrasındaki tatmin oranıdır. Müşterilerimizi yani sizleri memnun edebilmek için sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı belirlemeye özen gösteriyoruz.

Yaşadığımız ortamı en göz alıcı en ilgi çekici yerlere dönüştürebiliyoruz. Çözüm odaklı araştırmalar sonrasında; taslak fikirlerin ortaya atılmasıyla ilk tasarım oluşmaya başlar. Tek bir tasarımdansa farklı seçenekleri ortaya çıkarıp aralarından seçim yapmayı tercih ediyoruz.

Tasarım süreci özü itibariyle yenilikçi ve ilerlemesi sırasında bir çok karar alınması gereken bir süreçtir. Geliştirme ve karar alma süreçlerinde görsel, yazınsal ve işitsel her türlü iletişim yoğun olarak gerçekleştirilir. Bir mühendislik tasarımının başlatılması ve sürdürülmesi; farklı disiplinlerin bu iletişim yöntemlerini etkin şekilde kullanmamız ve koordineli çalışmamızla sağlanır. Temel olarak yürütülen çalışmalar; araştırma, tasarım-analiz, geliştirme, prototip üretimi ve kalite testleridir.

Tasarımı tamamlanmış bir projenin uygulanma aşaması tecrübe, uzmanlık, profesyonellik ve sistemli çalışma gerektirir. Hem tasarımını gerçekleştirdiğimiz hem de sektörde tasarımı tamamlanmış projeleri anahtar teslim uygulamalar halinde gerçekleştirmekteyiz. Karşılaşılması muhtemel sorunları projenin hazırlık aşamasında öngören mimarlarımız ve mühendislerimiz; proje için iş planı oluşturulmasından uygulama malzeme seçimi ve onaya sunulmasına, uygulama sürecinin iş takvimi planlamasından uygulama aşamasının direkt yönetimine ve teslim sürecine kadarki aşamaları üstlenmektedir.

Anahtar Teslim bitirdiğimiz Ataşehir My towerland 4+1 Daire turu / L... youtu.be/zVoOuf-eDNM

About 2 years ago from HMT İNŞAAT's Twitter via Twitter Web App

RAKAMLARLA BİZ

0

Yıllık Tecrübe

0

Tamamlanan Proje

0

Devam Eden Proje

0

Memnun Müşteri

BLOG

İLETİŞİM

  Atatürk Mah. Yakut Cad. Yeşim Sitesi Blok:2 D:2 Ataşehir/İstanbul
  Tel:+90 (216) 580 98 17
  Faks:+90 (216) 580 98 17
  Açık:Pazartesi – Cuma 09:00 – 17:00